Byt,  Časopis,  Dílna,  Dům,  Hobby,  Zahrada

Co najdete v březnovém Praktiku

Březen je považován za první jarní měsíc, proto i březnové číslo časopisu Praktik je laděno jarně a mnoho témat, rad a tipů se týká venkovních prací a zahrady.

Hned první z témat v rubrice hobby přinese skvělý tip, jak si vyrobit zahradní organizér, a navíc ozdobu zahrady nebo dvorku ze starých dveří. Další tip je určený všem, kteří potřebují zamaskovat víko od jímky či cokoli jiného v kamenné dlažbě. Protože na konci měsíce začínají Velikonoce, nebudou chybět tipy na jarní dekorace.

V tomto čísle se také dozvíte, jak se vyznat ve světě digestoří, že se jídelní kout vejde i do malého bytu, k čemu všemu slouží zrcadla. Jaro v mnoha domácnostech patří k období, kdy se rozhoduje, co v následujících teplých měsících opravovat a vylepšovat. Protože malování patří k nejčastějším pracím, dozvíte se, zda je lepší malovat, nebo třeba tapetovat. Chystáte-li se na velkou opravu starého domu, je důležité nejprve odizolovat základy proti vodě. Není to nic jednoduchého, proto se určitě oceníte i rady z nového článku.

Zahradníci se už určitě nemohou dočkat, na sezonu pěstování, nejen proto, že je letos příroda kvůli teplému počasí posunutá o zhruba měsíc dopředu, je čas začít s předpěstováním vlastních sazenic. A brzy dojde i na první péči o trávník, jehož součástí je i správné hnojení. Než budete trávit v zahradě celé dny, připravte si také nářadí – rozeberte a vyčistěte nůžky, zkontrolujte a případně dokupte postřikovače a taky si přečtěte, co ceníte ve skleníku.

Březnový Praktik koupíte nejen v trafikách, ale jednoduše také na www.casopisyprovas.cz nebo ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Koupit časopis