O nás

PRAKTIK je moderní tištěný měsíčník pro všechny kutily z řad mužů i žen, kteří chtějí svůj byt, dům, zahradu i chatu či chalupu přizpůsobit obrazu svému, a to především vlastníma rukama. Každý měsíc jim přináší praktické rady, tipy, nápady a náměty tematicky zaměřené na byt, dům, interiér, dílnu, kutilství, hobby, zahradničení a řemesla.

PRAKTIK radí a inspiruje v oblastech bydlení, staveb a rekonstrukcí, úspor energií, oprav a renovací, vybavení dílny, postupů a návodů pro práci s nejrůznějšími materiály, nářadím, nástroji, se stavební technikou.

PRAKTIK přináší také inspirativní a praktické náměty na tvorbu a ošetřování okrasné a užitkové zahrady včetně využívání zahradní techniky, ručního nářadí a nejrůznějších materiálů.

PRAKTIK se věnuje chalupaření i chataření, kutilství, hobby tvoření, ekologii, chovu zvířat, vaření a zdravému životnímu stylu.

CÍLOVÁ SKUPINA ČTENÁŘŮ ČASOPISU PRAKTIK

Všichni ti, kdo svýma tvořivýma rukama chtějí byt, dům i zahradu přizpůsobit náročnějším požadavkům na bydlení, mají zájem o zásadní stavební úpravy, opravy, rekonstrukce či modernizace bytů, domů a rekreačních objektů podle nejnovějších trendů. Věnují velkou pozornost také péči o zahradu nebo pokojové rostliny, zajímají se o využití zahradní techniky a dalších prostředků pro její údržbu. Hledají praktické rady a návody k osobitému ztvárnění svého domova a rádi čerpají inspiraci při výrobě dekorativních předmětů. Mají své hobby a koníčky, většina jich má doma zvířecího mazlíčka. S oblibou rovněž vaří podle nových zajímavých receptů. V hledáčku zájmu čtenářů je celkově moderní a zdravý životní styl.

BYT MAGAZÍN je pravidelná osmistránková příloha časopisu, která poskytuje právní poradenství v oblasti vlastnického a nájemního bydlení v panelových a bytových domech a aktuální informace týkající se problematiky správy a revitalizace těchto domů. Je určená především bytovým družstvům, společenstvím vlastníků, nájemníkům, obecním úřadům, realitním kancelářím a firmám spravujícím bytový fond.

Koupit časopis