Časopis

Vylepšete svoje bydlení na veletrzích FOR INTERIOR 2022!

Souběh veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER přinese komplexní informace i produkty od vyhlášených značek pro proměny bydlení, rekonstrukce i zahrady. Akce se koná od 31. března do 3. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Již 16. veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR uvede novinky i osvědčené produkty od renomovaných značek i českému trhu méně známých, ale vysoce kvalitních firem. Nabídne přehlídku interiérového bydlení, poctivého řemesla i neotřelých moderních technologií z nábytkářského oboru. Své nejnovější produkty představí společnosti jako JECH, Rott design, Nejči, Magniflex, Global interior, Ubud, Domestav a další. Tradičně přinese FOR INTERIOR také program pro odborníky i širokou veřejnost. Významným tématem bude přednáškový blok Jak zařídit interiér ergonomicky, esteticky i ekologicky, kdy bude zájemcům radit designérka Iva Bastlová. V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět profesionálové, kteří zájemcům bezplatně poskytnou informace, jak zvelebit bydlení. Pro ocenění si na veletrh přijdou také tvůrci produktů ze soutěže NÁBYTEK ROKU 2022.

Společně s veletrhem FOR INTERIOR se již podeváté uskuteční také jarní veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER, který uvede produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí. Návštěvníci se seznámí s interiérovými trendy a načerpají inspiraci pro zvelebení vlastního bydlení. V centru celé akce nazvaném Design Café se mohou zúčastnit přednášek, workshopů i prezentací.

Jarní souběh doplní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN. Expozice nabídnou produkty tradičních českých firem, novinky ze sortimentu pro budování teras, pergol a zimních zahrad, stavební materiály či nářadí a zahradní techniku. Nebude chybět portfolio dětských hřišť a sportovišť či různých artiklů a komponentů pro komunální sféru. V Letňanech se představí řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

Více na www.forinterior.cz, www.for-garden.cz, www.designshaker.cz.

Koupit časopis