Časopis

Co se dočtete v prosincovém Praktiku?

Je tady prosince a s ním i prosincový Praktik, jehož hlavním tématem jsou – jak překvapivé – Vánoce!

V rubrice hobby proto najdete spoustu vánočních inspirací a s fotonávody si můžete vyrobit malý stromek ze zbytků překližky, poštovní schránku pro Ježíška, etažér na cukroví z kulatiny, ozdobný řetěz z role od ubrusu či koberce a samozřejmě adventní věnec a slavnostní svícen. A víte, proč si na Vánoce věsíte do obýváku jmelí?

Protože Vánoce jsou o dárcích a nadělování, máme pro vás také spoustu soutěží – vyhrát můžete opět s Dedrou, zajímavé konopné balíčky pro vás připravila značka Alpa, díky správné odpovědi v rubrice řemesla můžete získat vstupenky do Muzea rekordů a odměna čeká i správné luštitele křížovky. A to není všechno – celkem 26 cen máme připravené ve velké vánoční soutěži kterou také najdete v prosincovém vydání časopisu Praktik. Pomůžeme vám však vyřešit i dárky – ještě v prosinci si lze objednat předplatné časopisu za zvýhodněnou cenu, a navíc s dárkem – přidáváme k němu Speciál časopisu Ona ví Jarní inspirace 35 tipů a Nejlepší detektivní povídky roku, jak je vybral výbor české sekce Asociace autorů detektivní literatury.

Vánoce mají být hlavně o pohodě, proto poradíme vám, jak zvládnout úklid, abyste se z toho nezbláznili, jak si zjednodušit peření vhodnými roboty a mixery nebo jak naaranžovat vánoční hvězdu.

Nechybí ani užitečné tipy, jak si poradit s lepením různých materiálů, proč se vyplatí investovat pár korun do těsnění oken a dveří, které vám následně může ušetřit stovky a tisíce korun a také návod, jak se starat o akumulátorové stroje a samotné akumulátory.

Prosincový praktik koupíte nejen v trafikách, ale jednoduše také na www.casopisyprovas.cz nebo ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Koupit časopis