Časopis

FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER 2023: Nejvíce inspirace, novinek i rad pro úpravy bydlení.

Největší souběh veletrhů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury uvede na jaře tradiční přehled novinek a trendů pro proměny domovů a zahrad.

Veletržní trojlístek FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER představí ve dnech 30. března až 2. dubna největší množství značek a produktů tuzemských i zahraničních vystavovatelů na jednom místě. Český veletržní fenomén proběhne na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Na akci se představí všechny druhy nábytku a bytového vybavení, například sedačky, postele, nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Nebudou chybět doplňky, bytový textil a osvětlení. Velký výběr bude i mezi produkty určenými pro úpravy interiéru – podlahy, akustické panely, materiály pro obnovu interiéru atd. Podrobnosti o veletrhu najdete na www.forinterior.cz.

V rámci souběhu se uskuteční také veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER, který nabídne produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí. Návštěvníci se seznámí s interiérovými trendy a načerpají inspiraci. V centru celé akce nazvaném Design Café se mohou zúčastnit přednášek, workshopů i prezentací známých jmen designérské scény. Novinkou události bude konference MATERIÁL + TREND by konference Interiéry. Více na www.designshaker.cz.

Nomenklaturu pro svět bydlení doplní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN. Jeho expozice zaplní výrobky a novinky českých i zahraničních firem, nebudou chybět ani veletržní nováčci. Návštěvníci se mohou těšit na velký výběr z nabídky teras, pergol a zimních zahrad, stavebních materiálů či nářadí a zahradní techniky. Prezentovat se bude i portfolio dětských hřišť a sportovišť či různých artiklů a komponentů pro komunální sféru. Představí se řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky. Také v rámci FOR GARDEN proběhne doprovodný program na pódiu Haly 5, a to každý den konání veletrhu. Více na www.for-garden.cz.

Koupit časopis