Byt,  Časopis,  Dílna,  Hobby,  Mazlíčci,  Právní příloha Byt magazín,  Řemesla,  Zahrada

Máte dost pohádek? Přečtěte si lednový praktik!

Máte dost (nejen vánočních) pohádek? Opravdové rady najdete v lednovém vydání časopisu Praktik, který je právě na trhu.

Podle návodů a fotopostupů si zvládnete vyrobit věšák z vařeček, skládací podpěry, takzvané kozy anebo vyrobit vlastní svíčky, ledové obrazy na zahradu či krásné lojové ozdoby sloužící k zimnímu přikrmování ptáků.

V dalších článcích objevíte praktické rady, které oceníte nejen při nákupu chladničky, věšení obrázků a fotek, co jste našli pod stromečkem. Víte, že vzduch v místnosti můžete zlepšit a vyčistit pouhým pěstováním správných rostlin? A že při kašli není třeba hned běžet pro tablety a sirupy do lékárny, ale první pomoc najdete i ve spíži?

Jestliže jste si dali mezi novoroční předsevzetí vylepšení bytu nebo domu, můžete začít hned. Třeba koupelnu změníte bez toho, aniž byste bourali obklady. A s postupem krok za krokem zvládnete svépomocí vyměnit zárubně.

Přílohu Byt magazín by tentokrát neměli přeskakovat ani majitelé rodinných domů – úvodní téma se totiž věnuje solárním elektrárnám, jejichž instalace na střechy domů se značně zjednodušuje!

Jestliže máte chuť si pouze odpočinout a přečíst něco zajímavého, určitě nevynechejte článek o historii provaznictví, úvodní návštěvu v domě, který mají majitelé tak rádi, že mu dokonce dali jméno, anebo text o tom, jak s vámi komunikují vaši domácí mazlíčkové.

Rádi byste si četli, ale nemáte doma nové číslo Praktika? Nevadí!  Koupit si ho můžete ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Nechcete-li, aby vám nějaké číslo uteklo, předplaťte si nás.  Důvodů, proč to udělat, máte hend několik:  

S předplatným časopisu Praktik ušetříte kdykoli – dvě čísla za rok máte zdarma.

Garantujeme vám stejnou cenu časopisu po celou dobu předplatného.

Časopis dostanete bez shánění až do poštovní schránky.

Můžete si zvolit číslo vydání, od kdy si přejete časopis dostávat.

Předplatné jednoduše zvládnete zadat zde:  www.casopisyprovas.cz

Koupit časopis