Časopis,  Hobby,  Recepty

Vychází listopadový Praktik

Nové číslo Praktika je na pultech obchodů a trafik a opět vám přináší spoustu zajímavých informací, tipů a návodů co a jak si doma vylepšit.

Návštěva vás zavede do freedomku, který si majitelé nechali zařídit jako saunový domek s ležením pro hosty. A určitě vás překvapí, že postavený ho na zahradě měli za půl dne.

S návody v rubrice hobby si vyrobíte třídílný paraván, který se bude hodit nejen do pracovny nebo dětského pokoje. Než půjdete vyhodit prázdné krabice od mléka nebo džusu, podívejte se na návod, jak z nich vyrobit praktický vozík na příbory nebo další drobnosti na jídelním stole.

Na dalších stránkách najdete také postup na výrobu stojanu na prstýnky z obyčejné větve, anděla z čajových sáčků nebo pěkný podzimní věnec z přírodních materiálů.

V několik článcích časopis přináší informace, které jsou zvlášť v současné době důležité – tedy jak šetřit. Zjistíte, zda doma opravdu svítíte úsporně a zda víte, jak vybrat LED žárovky nebo jak v zimě správně větrat, aby vám při tom neutíkal teplý vzduch z bytu. A také nabídneme 5 tipů, jak se doma zbavit vlhkosti.

Své peníze i přírodu ušetříte, budete-li se držet našeho návodu, jak ekologicky uklízet a prát.

A víte, které ořechy nejvíce prospějí vašemu zdraví? Pokud ne, nalistujte si stranu 58 listopadového Praktika, Ale nesnězte je všechny, budete je potřebovat k pečení, protože na závěr vás čeká pečení se slavnou Mirkou van Gils Slavíkovou. Nabízíme hned několik jejich receptů na tradiční laskonky, indiánky nebo likérové špičky.

Těšíte se na nové čtení, ale nechce se vám chodit ven? Praktik koupíte také na www.casopisyprovas.cz nebo ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Koupit časopis