Časopis

Vyšel květnový Praktik!

Volný den máte? A přemýšlíte, co s ním uděláte? Začtěte se do květnového Praktika.

Budete-li si číst Praktik na chalupě nebo chatě, určitě vás zaujme návštěva v chatě po dědečkovi, kterou si rodina nechala zrekonstruovat v rámci televizního seriálu České chaty.

V rubrice HOBBY můžete vyzkoušet zrealizovat některý z fotopostupů a vyronit si praktické stolky na balkon z velkých květináčů, pracovní podpěry a přesazovací stůl v jednom nebo si vyřezat praktickou kuksu. Jednoduchá na výrobu je i podkova z proutí a v každé domácnosti se hodí univerzální nákupní taška.

Praktik vám řekne, jak si vybrat tu nejpohodlnější postel. Když z ní ráno vstanete, také hledáte jako první kávu? A víte, že moderní kávovary lze nastavit tak, že se zazvoněním budíku můžete mít kávu čerstvě uvařenou?

Dále květnový Praktik poradí, zda je vhodné umístit toaletu do koupelny, nebo jí vyhradit samostatnou místnost, nebo jak vybrat schodiště bezpečné, pohodlné a nápadité. Určitě oceníte i rady, jak se vyznat v silikonech. V rubrice DÍLNA se dozvíte, podle čeho vybrat a jak zacházet s nůžkami na plech.

Po dubnových mrazech už by mělo počasí přát i zahrádkářům. Chystáte se osadit truhlíky? Vyberte si balkonovky podle toho, na jakou světovou stranu máte orientovaná okna nebo balkon či terasu. Víte, jako je rozdíl mezi vyžínačem, či křovinořezem?  A jak vybrat to nejlepší ohniště. I s tím vám poradí květnové číslo Praktika.

Květnový Praktik koupíte nejen v trafikách, ale jednoduše také na www.casopisyprovas.cz nebo ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Koupit časopis