Byt,  Časopis,  Chytrá domácnost,  Dílna,  Dům,  Hobby,  Mazlíčci,  Právní příloha Byt magazín,  Recepty,  Řemesla,  Zahrada

Co najdete v listopadovém Praktiku

Víte, jaký je rozdíl mezi frézkou a frézou? Čím škodíte trávníku v zimě? Nebo co všechno umí mikrovlnka? Odpovědi na tyto otázky najdete v listopadovém vydání časopisu Praktik.

Rubrika hobby tentokrát nabízí návody pro muže i ženy. Podle fotografií si můžete vyrobit stojan na víno patinovaný opálením, snídaňový stolek do postele, k jehož výrobě potřebujete kromě dřevěné desky obyčejná šatní ramínka, a ti zručnější si mohou sestavit posilovací lavici, s níž se udrží v kondici nejen přes zimu. Chcete-li i vylepšit bydlení novými doplňky, vyrobte si svícny s vřesy nebo polštáře v boho stylu.

Milovníky kaktusů a zajímavých staveb určitě potěší návštěva v domě, který má skleník na střeše. Dozvíte se také, podle čeho vybrat potah na pohovku nebo jak se vyznat mezi jednotlivými typy mikrovlnných trub.

Víte, že betonovat můžete také v zimě? Stačí vědět, na co si dát pozor a jak na to. Pokud by vás ze čtení začínaly bolet oči, nemusíte chodit do lékárny pro kapky, najděte si rubriku zdraví, kde se dozvíte, jaké bylinky unaveným očím pomohou. Anebo si dejte pauzu od čtení a zkuste připravit pravý vídeňský, francouzský či střapatý řízek. Recepty najdete také v listopadovém Praktiku.

Zpestřením každého Praktika jsou soutěže – cenami odměňujeme jak luštitele křížovky, tak správné odpovědi na otázku v rubrice řemesla. Nechybí ani pravidelná soutěž s Dedrou a vyhrát můžete i krásné ručně dělané české vánoční ozdoby Koulier. 

Listopadový Praktik koupíte ho nejen v trafikách, ale jednoduše také na www.casopisyprovas.cz nebo ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Koupit časopis