Časopis

Co se dočtete v únorovém Praktiku?

V úvodní návštěvě se můžete přesvědčit, jak krásně, dobře a a chytře lze zachránit dům – ruinu. Architekti ji využili jen jako kulisu, do níž vestavěli novostavbu, tedy pohodlný a úsporný dům.

Mnoho inspirace přináší i rubriky, které jinde nenajdete. Díky hobby návodům si vyrobíte zajímavé čelo postele, potřebujete k tomu jen tři latě a přízi na drhání. Děti i tatínky určitě potěší návod na výrobu létající hračky, příznivce upcyklace a hezkých věcí návod, jak si vyrobit z rozbité sklenky svíčku. Hledáte-li nápad, co pověsit na dveře po adventním věci, vyrobte si podle fotopostupu srdce z trávy. Nebo ozdobné květináče, na které můžete psát a kreslit.

Protože šetření je stále tématem vody, určitě oceníte návod, jak si vybrat úspornou vodovodní baterii nebo jak srovnat potraviny do chladničky, abyste maximálně snížili spotřebu energie a zabránili zkažení jídla. Jste-li vlastníkem kapslového kávovaru, možná vás překvapí, že prázdní kapsle není třeba vyhazovat do kontejneru na kov, ale dají se z nich vytvořit šperky i praktické pomůcky pro zahradničení.

V únorovém Praktiku se také dozvíte, co dokážou úhlové brusky, že k ošetřené dřeva vám poslouží starý dobré tér, jak stavět suchou cestou nebo jak si užít zimu se psem.

To vše se dočtete v únorovém vydání Praktiku. Ten koupíte nejen v trafikách, ale jednoduše také na www.casopisyprovas.cz nebo ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Koupit časopis