Časopis

Praktik plný soutěží!

V březnovém vydání časopisu Praktik najdete kromě křížovky, za jejíž správné vyluštění dostanou tři z vás knihu, a hádanky o vstupenky do Muzea rekordů, další dvě soutěže. Zkusíte je?

Schindeleho minerály je kamenná moučka bohatá na minerály a stopové prvky, které v přiměřeném množství potřebuje každý člověk pro své zdraví. Jejich nedostatek má za následek výskyt celé řady chronických potíží. V nabídce lékáren i e-shopů najdete spoustu potravinových doplňků, ale jen Schindeleho minerály jsou nositeli zlaté medaile, která jim byla udělena ve Vídni jako výraz ocenění produktu, který lze považovat za špičkový exponát veletrhu, jak prohlásil prezident Rakouského spolku vynálezců. Dodal, že dosud se nikomu nepodařilo v tak krátké době dosáhnout toho, aby jeho produkt znali a kupovali lidé po celém světě.

V redakci jsou připravena tři balení o velikosti 400 gramů pro tři z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku. Tu naleznete v březnovém Praktiku.

A do čeho budete letos sázet vy?

V březnu je nejvyšší čas začít plánovat, co letos vysadíte do truhlíků a kam umístíte nádoby na terase nebo kolem domu. Pokud vám chybí květináče, zapojte se do březnové soutěže s Dedrou. Hraje se o dva vysoké samozavlažovací květináče Cube. Mají velikost 41 x 41 centimetrů a výšku 61 centimetrů, stanou se tak hezkou ozdobou vchodu, terasy, ale i haly nebo chodby, protože jdou vhodné jak na ven, tak do interiéru.
Květináče z odolného plastu mají vyjímatelné samozavlažovací dno a vypouštěcí ventil. Součástí je vnitřní vyjímatelný rošt. Čtyři kolečka zjednodušují manipulaci s nimi.

Soutěžní otázku najdete v březnovém Praktiku. Koupíte ho nejen v trafikách, ale jednoduše také na www.casopisyprovas.cz nebo ihned elektronicky na www.casopispresinternet.cz.

Koupit časopis